On Track is vernieuwd!
On Track, de HGJB-methode voor basiscatechese, is herzien. Met een duidelijke focus per les, een kerntekst om te onthouden, toegankelijke bijbelstudies én startverhalen met Sem en Elin.
De methode On Track heeft een nieuw en fris jasje gekregen, passend bij de doelgroep: kinderen uit groep 7 en 8 van de basisschool.
De inhoud – de rode draad van Gods heilsgeschiedenis door de Bijbel – is hetzelfde. De verwerking ervan in de werkvormen is wél veranderd. Er zijn meer verschillende soorten werkvormen in de methode gekomen, zodat de gebruiker kan kiezen wat bij zijn/haar groep past. Er is (meer) aandacht voor de introductie op de les, de bijbelstudies zijn toegankelijker geworden en er is meer variatie in werkvormen gericht op verwerking.
Ga mee op ontdekkingstocht met de karakters Elin en Sem, die elk lesthema verkennen en daarmee een opstapje maken daar de inhoud van de les.
Meest recente berichten
Steun de HGJB
On Track is een methode voor basiscatechese waarin kinderen samen God leren kennen door de Bijbel heen. Ideaal als opstap naar tienercatechese, ook geschikt voor de bovenbouw van zondagsschool of kindernevendienst.